مجموعه خدمات مزرعه شمال:

برنج

فروش برنج اعلا شمال 

تسلط ما به جهت بومی بودن و شناسایی علائم تاثیر گذار در کیفیت و طعم و مزه برنج در هنگام پخت مطابق با ذائقه ایرانی و همچنین به جهت آشنایی با انواع مختلف برنج کشت شده در منطقه و اینکه کدام یک از این محصولات با این تنوع گسترده ای که در بازار وجود دارد و بحث قیمت که باز هم به جهت آشنایی ما با بازار منطقه و کارخانجات بومی  می باشد نوید این خدمت را میدهد که در بحث تهیه برنج فقط با یکبار خرید این محصول از ما از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد. ما این قول را به شما میدهیم.

عسل

عسل بکر از طبیعت بکر

شکل گیری مجموعه عوامل مزرعه شمال براین اصل استوار شده است که تمام نیرو و انرژی خود را در این جهت سوق بدهد که تمام محصولات با چنان کیفیتی عرضه شود که جای شکی برای مصرف کننده گرامی باقی نگذارد. در بحث عسل هم از این قاعده مستثنا نیست و کاملا تخصصی در بخش مقالات سایت به زودی خواص, ویژگی و نحوه شناخت آن را برای شما دوستان قرار خواهیم داد. اما ذکر این نکته مهم است که عسل تهیه شده مزرعه شمال از جنگل های بکر مازندران و بوسیله افراد متخصص این رشته تهیه و عوامل مزرعه شمال با گلچین بهترین و با کیفیت ترین نوع, آن را برای عرضه خدمت مشتریان آماده می کند.

زیتون

زیتون شمال

خدمات مجموعه مزرعه شمال در بخشی از محصولات به صورت عمده ای می باشد, اما امکان ارسال به مقدار مصرف خانگی نیز وجود دارد. در بخش زیتون نیز همانند بخش های دیگر تمام سعی ما بر این است که کیفیت و سلامت محصول در حدی باشد که حرفی برای گفتن نماند. و با گرفتن نمونه تست شاهدی بر این مدعای ما باشد.

سیر شمال

سیر شگفت انگیز شمال

از خواص سیر هر چه بگوییم کم است (کافی است تا با سرچ کلمه خواص سیر به ویژگی های این گیاه عالی پی ببرید) . این محصول به دو صورت سیر خام و سیر ترشی در مزرعه شمال آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

حبوبات

حبوبات غنی از مواد معدنی

حبوبات شامل عدس , گردو , جو دوسر , جوانه گندم , انواع لوبیا و نخود را شامل می شود.

گوشت سفید و قرمز

گوشت پرندگان شمالی و ماهی شمال

در این بخش ما به جهت لزوم نظارت بر اهمیت سلامت و کیفیت محصول تمام خدمات در این قسمت کاملا بر اساس معیار های بهداشتی انجام خواهد گرفت. ما سفارشات شما را در قسمت انواع پرندگان محلی که شامل: غاز محلی , اردک محلی , مرغ و خروس محلی , بلدرچین و بوقلمون گرفته و پس از انجام مراحل تایید سلامت روند کار با نظارت شما به صورت عمده آماده خدمت رسانی هستیم. در بخش ماهی هم به جهت اینکه فصلی می باشد در این قسمت هم ما با شفافیت عمل کرده و فقط در محدوده زمانی که ماهی تازه صید شده در سبد فروش داشته باشیم, آماده رساندن این محصول خواهیم بود.

تضمین کیفیت

ضمانت محصول با فقط یک سفارش

ما این اطمینان را از خودمان داریم که به جهت دقت نظر و حساست بالایی که در این بخش منظور کرده ایم, آنچه که به دست مصرف کننده گرامی می رسد ترکیبی باشد از محصولی طبیعی , ارگانیک و سالم که مصرف کننده عزیز با همان یکبار استفاده متوجه کیفیت و حساسیت عوامل مزرعه شمال در ارائه خدمات بشود.

حقوق مصرف کننده

آشنایی ما با حقوق مسلم مصرف کننده

چهار حق مهمی که مصرف کنندگان باید از آن برخوردار باشند عبارتند از:

حق انتخاب؛ حق اطلاع‌یابی؛ حق ایمنی؛ حق شنیده شدن. 

مصرف، بیش از آن که مفهومی حقوقی باشد، یک مفهوم فرهنگی است؛ این که چه چیزی، به چه اندازه‌ای، با چه کیفیتی، از کجا و با چه تضمین‌هایی خریداری می‌کنیم،کاملا به فرهنگ ما و نحوه‌ی زندگی و عادات ما بستگی دارد پس تلاش کنیم بهترین فرهنگ مصرف را در هر زمینه‌ای الگوبرداری کنیم. 

درهنگام خرید محصول یا کالایی حتما قبل از خرید آنها، تحقیقات لازم را از نظر کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش انجام دهیم.

سخن پایانی

مجموعه مزرعه شمال با این نگرش به آینده ای کار خود را آغاز کرد که در آن سلامتی و زندگی سالم برای همه قابل دستیابی باشد و چون سلامتی روح و آرامش و شادمانی در زندگی نشأت گرفته از سلامتی و آسایش جان و تن است, هدف خود را در این مسیر قرار داد تا با تهیه غذای سالم و طبیعی گامی کوچک در جهت این هدف بزرگ برداشته باشد. امید است که شما مخاطب گرامی در ادامه این راه ما را همیاری کنید و هر آنچه از کمی و کاستی در ما دیدید با ما در میان بگذارید تا ما هم با تمام توان و هرچه محکم تر در این مسیر گام برداریم.

با امید به فردایی بهتر برای خود و فرزندانمان

مجموعه مزرعه شمال

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه مزرعه شمال می‌باشد.
X