about us - درباره ما

درباره ما

محصولات ارگانیک شمال

شکل گیریکمپانی بِن با این تفکر آغاز شد که تمام انسان ها,  برای سالم بودن و شاد زیستن در زمین نیازمند به ذهنی آرام, با ارتعاش انرژی مثبت بالا می باشند.

لذا این انرژیِ ارتعاشی ِ قوی می تواند انسان را برای رسیدن به هر آنچه, که در زندگی خود بدان نیاز دارد, به آن برساند و این قدرت بزرگ در نوع تغذیه انسان نهفته است.

از آنجا که عنصر حیاتی ما برگرفته از خاک می باشد, برای همین آنچه که از این خاک با مرغوبیت بالا, و در طبیعی ترین و سالم ترین حالت ممکن رویش می کند,  دقیقا همان انرژی می باشد که ما انسانها برای تعالی جسمانی و روحانی خویش به آن نیاز داریم.

 رسالت وجودی ما برای هر چه سالم تر ماندن و کیفیت بهتر زندگی شماست.

هدف اصلی ما بهبود زندگی شما

این امر مهم موجب شد تا ” کمپانی بِن ” ( محصولات ارگانیک شمال)

 رسالت خود را که سالم ماندن و شاد زیستن تمامی انسان ها میباشد به مرحله اجرا درآورد.

در این راستا کمپانی بِن در صدد می باشد, تا با تهیه با کیفیت ترین محصولات غذایی, طبیعی و ارگانیک از مرغوبترین مزارع کشور,  بخشی از رسالت مهم انسانی خود که هر چه بهتر زیستن برای همه و حتی شما می باشد را به ارمغان بیاورد.

با ما تا انتها محصولات ارگانیک شمال

سلامتی

تغذیه خوب

در بحث تغذیه و تامین نیاز مواد غذایی خانواده, نکته حایز اهمیت این هست که بدانید, مواد و محصولات غذایی خود را از کجا تهیه کنید, خیلی مهم است که بدانید از کجا بخرید, همیشه افرادی هستند که بخاطر منافع خود در مرتبه اول, سود بازار محصولات خود را به سلامت مردم و خانواده ها و جامعه ترجیح میدهند.

توجه به کیفیت محصولات..!

مثلا بحث محصولات تراریخته ( یعنی به گونه ای ژنتیک و DNA محصولات را دستکاری می کنند, که دیگر همان محصول طبیعی قبلی نیست, و با ویژگی هایی جدید یا ژن هایی جدید عرضه می شوند) و محصولات نامرغوب را با کیفیت پایین و قیمت های نامناسب به مردم ارائه کنند.

نکته ای در ارتباط با محصولات تراریخته.!

نکته ای که باید گفته شود این است که محصولات تراریخته چون با علوم جدید در ارتباط است,لذا دانشمندان می توانند با دستکاری در ژنتیک گیاهان و حیوانات خاصیت مثبت و جدیدی به آنها بیافزایند,

اما مسئله مهم این موضوع است که بسیاری از این دستکاری های ژنتیکی, به دلایل تاثیر متقابل ژن های جدیدی با ژن های میزبان می توانند به تغییرات پیش بینی نشده جدیدی منجر شوند.

که در دراز مدت و نتایج طولانی مدت قابل پیش بینی نمی باشند. به بیان دیگر نتیجه بسیاری از تغییرات ژنتیکی در مدت زمان طولانی آشکار می شوند, و بررسی علمی آنها در مدت زمان کم تقریبا ناممکن است.

پس آنچه که عقل حکم میکند این هست که بگذاریم همه چی به طبیعی ترین حالت ممکن, به پیش برود و تا حصول نتیجه جامع و کامل در این علوم از مورد آزمایش قرار دادن خود و عزیزانمان دوری کنیم.

برای همین ما و همکارانمان در مجموعه محصولات ارگانیک شمال ” بِن “ اینجا هستیم, تا با افزایش اطلاعات شما عزیزان در رابطه با محصولات مصرفی تان, موجبات شادی و نشاط را برای شما فراهم آوریم.

خوشبختی و آرامش

آرامش ذهنی و بدنی

اما ما آمده ایم تا در کنار شما باشیم و هدف ما همان رسالت وجودی ماست, رسالت وجودی ما برای هرچه سالمتر زندگی کردن شماست, ما با کارشناسان زبده ای که در مجموعه خود داریم, در پی آن هستیم که مرغوبترین محصولات کشاورزی و پروتئینی را با بهترین کیفیت و سالم ترین حالت ممکن برای شما عزیزان تهیه کنیم.

mazraeshomal2 - درباره ما

سلامتی شما اولویت ما

آنچه که مهم است این است که سلامتی شما در گرو مصرف مواد غذایی سالم و عادات غذایی سالم می باشد. پس چه خوش است که برای این بخش از زندگی خود ارزش قائل شویم, و تا می توانیم در تهیه مواد غذایی سالم کوشش کنیم.

چرا که سلامتی, آرامش, موفقیت, شادی و لذت بردن از لذایذ زندگی تنها موقعی برای ما دست یافتی و امکان پذیر است, که با اهمیت دادن به خود و بدن خود آنچیزی که مورد نیاز واقعی و حق واقعی ما است به آن برسانیم.